Корзина
31 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
УкраинаКиевм. Київ, вул. Сім'ї Шовкоплясів 8
+380676568604
+38 (067) 656 86 04
+38 (096) 731 79 46
+38 (067) 401 47 74
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ" УКРТЕПЛОІЗОЛ"
Корзина
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

О нас

ТОВ "Торговий дім "УКРТЕПЛОІЗОЛ", дистрибьютор українського виробника Verdani® - першого та єдиного вітчизняняного виробника інноваційної ізоляції з хімічно зшитого пінополіетилену.

Сучасне високопродуктивне обладнання гарантує виробництво в найкоротші терміни та постачання замовлень будь-яких обсягів та необхідних характеристик: щільність, товщина, довжина, колір, намотка.

Сьогодні компанія  - це економічно стабільне підприємство, що гарантує екологічну продукції та має міцні партнерські зв'язки з провідними компаніями на ринку ізоляційних матеріалів.ТОВ "ТД "УКРТЕПЛОІЗОЛ"

Ми співпрацюємо з передовими компаніями України: ТОВ «Кан буд», ТОВ «Житлобудінвест», ТОВ «ІЗОМАТ-БУД», ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «Нова лінія», ТОВ «Спортмастер Україна», ТОВ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ Україна»; та за її межами -JYSK A/S(Польща, Данія, Швеція), Mobetos Komercijos Grupe UAB (Литва).

Зараз, коли ціни на енергоносії стрімко зростають, питання енергозбереження як ніколи актуальне. Це однаково стосується як мешканців багатоквартирних будинків, так і власників приватних будівель. Комплексна звукоізоляція та теплоізоляція будинку – даху, стін, підлоги, віконних та дверних отвірів - є одним з основних джерел енергозбереження та створення комфортної атмосфери всередині помешкання.

Нашою метою є масштабне запровадження сучасних оригінальних рішень із застосуванням високоефективного та довговічного теплоізоляційного, вологобар'єрного, звукоізоляційного полотна.